Металопрокат

metaloprokatУ сучасному світі звичайно дуже велике місце займають різні вироби з бетону та пластику, поряд з іншими будівельними матеріалами, але як би швидко не просувався науково-технічний прогрес, вироби, виготовлені із застосуванням металевих складових, все ще залишаються найбільш надійними і довговічними.

Металопрокат – на сьогоднішній день, найякісніший і доступний матеріал. З нього виробляються різноманітні види металевих виробів. Такі вироби застосовуються у всіх галузях сучасного будівництва. При проектуванні більшості сучасних будівель інженери спочатку планують застосування певних металевих перекриттів або каркасів для збільшення надійності всієї будівлі в цілому.
На сучасному ринку представлені вироби з кольорового і чорного металів. Під словом «чорний металопрокат» зазвичай розуміють різні вироби з різноманітних видів сталі. Це дуже надійний матеріал, який можна застосовувати не тільки в будівництві, але і в якості складових частин різних інструментів і обладнання. Будь техніка, де потрібна надійність, якість і довговічність, виготовляється найчастіше саме із застосуванням чорного металопрокату.

Кольоровий металопрокат – це, перш за все вироби з залізних металів. Завдяки своїм специфічним якостям вони найчастіше використовуються в приладобудуванні та машинобудуванні. Крім того завдяки своїй легкості і еластичності вони використовуються навіть в літакобудуванні.

До кольорового металопрокату можна віднести різноманітні вироби зі срібла, золота, міді, цинку, алюмінію, міді, та інших різних металів, які не мають у своєму складі заліза. Але в свою чергу різні сплави з кольорових металів можуть відрізнятися по різному, наприклад можуть бути тугоплавкі склади, важкі, розсіяні, рідкісні, радіоактивні, благородні, або легені.
Але будь-який виріб металопрокату, хоч з чорного металу, хоч із сплавів кольорових металів, може мати свої специфічні переваги і недоліки.

Що стосується чорного металопрокату, то його можна умовно розділити на декілька категорій:

 • Фасований металопрокат;
 • Труби;
 • Сортовий металопрокат;
 • Художній металопрокат;
 • Листовий металопрокат.

Будь-який виріб металопрокату має своє специфічне призначення, тому, перш ніж вибирати вироби металопрокату обов’язково потрібно знати для яких цілей вони в першу чергу були призначені.
Придбати металопрокат в наш час не проблема. На ринку є багато компаній – виробників металопрокату. Проте не всі з них відзначаються якістю своєї продукції. Наша компанія займається постачанням по Івано-Франкіську та Івано-Франківській області тільки якісних металопрокатних виробів по демократичним цінам.

Поділитись:
 • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
 • Мой Мир
 • Facebook
 • Twitter
 • LiveJournal
 • В закладки Google
 • Одноклассники

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальний курс валют

Цегла - півторачка М100 Чернівецька
Цегла - півторачка М100 Чернівецька
Переваги: завдяки [...]
Цегла (повнотіла) М100
Цегла (повнотіла) М100
Технічні характерист[...]
Цегла пустотіла М 75
Цегла пустотіла М 75
Технічні характерист[...]
Цегла облицювальна М125 (персик)
Цегла облицювальна М125 (персик)
Цегла облицювальна н[...]
Облицювальна цегла М125 (півторачка)
Облицювальна цегла М125 (півторачка)
Сучасне імпортне обл[...]

Останні коментарі