Газоблоки

domagazobetonСучасні технології дозволяють зробити не дуже міцний, але порівняно теплий матеріал у порівнянні з іншими стіновими матеріалами.
Але газобетон не екологічно чистий матеріал. Так як виробляється з неекологічно чистих матеріалів + піноутворювач з алюмінієм. За екологічністю газобетонний матеріал стоїть далеко від цегли і керамічних матеріалів. Перше місце займає – дерево. Скажімо, керамзит займає 10 місце.

ПЕРВАГИ ГАЗОБЕТОНУ

Легка вага
Невелика вага стінових блоків з газобетону в огороджувальних конструкціях означає менше навантаження на фундамент і каркас будівлі, що, в свою чергу, означає менші витрати матеріалу і менша вартість будівництва. Легка вага – це одна і основних причин, тому об’єкти, побудовані з автоклавного ніздрюватого бетону, не дозволяється використовувати в сейсмоактивних коливаннях без каркасно-монолітної основи.

Теплоізоляційні властивості
Хороші теплові характеристики стінових блоків з газобетону але не виключають необхідність використання додаткових теплоізоляційних матеріалів в конструкціях стін.

Простий в монтажі
В звязку з тим, що газобетон має низьку марку, газобетон легко пиляти, свердлити, шліфувати, використовуючи звичайний ручний інструмент. Для досконалого і стабільного споруди, виготовляються блоки, які мають паз і гребінь. Великі за розміром блоки мають захват для зручного використання в кладці блоків.

Точна геометрія
Контроль якості газобетону забезпечує постійну і високу точність розмірів блоків. Відмінна геометрія блоків дозволяє будівельникам працювати з найвищою точністю, значно зменшує час і гроші, оскільки відхилення розмірів мінімальні (± 2 мм).

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Стінові блоки з газобетону легко обробляти, що дає можливість надати їм різну форму. Вони можуть бути використані для стін, перекриттів, огороджень балконів, камінів, сходів, для парканів, шумоізоляційних огорож та інших архітектурних елементів.

ШВИДКІСТЬ МОНТАЖУ
Великі розміри газобетонних блоків, відмінні властивості для обробки, використання тонкошарового клею і легка вага, підвищують продуктивність роботи на будівельному майданчику і вкорочують терміни будівництва.

ВОГНЕСТІЙКІСТЬ
Автоклавний газобетон не схильний до горіння. Він витримує температуру вище + 1200 ° С, що вдвічі перевищує звичайну температуру пожежі в будинку + 600 ° С. Блоки з газобетону можуть витримувати температуру звичайного пожежі близько трьох годин, зберігаючи свою неушкодженість і здатність витримувати навантаження.

Стійкістю до вологи і цвілі
Грибки і плісняву залишилися в минулому. Незважаючи на те, що газобетон – це дуже пористий матеріал, він не гігроскопічний, а оскільки капіляри перериваються порами, вода не може швидко проникнути в матеріал.

НЕДОЛІКИ ГАЗОБЕТОНУ

Дуже низька міцність
У процесі виробництва автоклавний газобетон твердне в автоклаві під дією температури і високого тиску. Марка газобетону до М25

Морозостійкість
Стінові газобетонні блоки мають низьку морозостійкість, клас нижче F25.

Токсичний
Газобетон – продукт, який містить шкідливі речовини.

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальний курс валют

ЦЕГЛА ОБЛИЦЮВАЛЬНА
ЦЕГЛА ОБЛИЦЮВАЛЬНА
Головна функція обли[...]
Цегла облицювальна М125 (червона)
Цегла облицювальна М125 (червона)
Додаткові характерис[...]
Цегла М 125 (півторачка)
Цегла М 125 (півторачка)
Пустотність - 19[...]
Цегла повнотіла М100 Коломийська
Цегла повнотіла М100 Коломийська
Коломийська цегла М1[...]
Цегла М100 Коломийська (півторачка)
Цегла М100 Коломийська (півторачка)
Виробник - Коломия [...]

Останні коментарі